DLACZEGO MY?

MJMS Nieruchomości tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Kilkanaście lat na rynku związanym z energetyką odnawialną, a więc nieustająca walka z „wiatrakami” uodporniła nas i nauczyła, iż nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy pojawiający się problem jest do rozwiązania. Stawiane przed nami zadania uznajemy za zakończone wtedy, kiedy na twarzy naszego klienta pojawia się uśmiech, a obie strony transakcji uścisną sobie dłonie.
Spośród tysięcy istniejących biur nieruchomości, wyróżnia nas to, iż traktujemy wszystkich naszych klientów jako wyjątkowych. To powoduje, że najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby, wymagania i troska o Twoje interesy. Istotna jest również nasza determinacja, wiarygodność, ale przede wszystkim profesjonalizm, potwierdzony dodatkowo licencjami pośredników w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Każde zlecenie i jego realizacja to kolejna cegiełka w budowie dobrego imienia firmy.
Korzystając z naszych usług, zagwarantujesz sobie, że Twoja rola ograniczy się do podjęcia kluczowej decyzji: kupię, sprzedam lub wynajmę, a wszelkie bariery administracyjne, prawne i organizacyjne pozostaną w naszej gestii. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej na rynku, uzgodnimy niezbędne formalności i najniższe koszty z notariuszem, a na samym końcu wyręczymy Cię i pomożemy w przeprowadzce. No cóż, Tobie pozostanie usiąść wygodnie w fotelu i poczekać aż my zrealizujemy Twoje marzenia.