Obiekt Sprzedaż - Postomino

1 150 000 zł

OFERTA NR.: 5771947
STATUS Aktualna
LOKALIZACJA zachodniopomorskie, sławieński, Postomino, Jarosławiec
POWIERZCHNIA 96.00 m2
PIĘTRO
ILOŚĆ POKOI 0
ILOŚĆ PIĘTER W BUDYNKU 0
BALKON
DATA WPROWADZENIA 2020-10-17
DATA AKTUALIZACJI 2020-10-17
CENA ZA M2 11979.17 zł
Niezwykła oferta! Pięknie zagospodarowana działka z 3 domkami letniskowym i kuchnią letnią z wędzarnią w urokliwej nadmorskiej miejscowości Jarosławiec - lasy, parki, ścieżki rowerowe, piękne widoki.

Oferujemy Państwu urokliwie położoną nieruchomość –  3 drewniane domki letniskowe o pow. całkowitej 95,78 m2 na Wybrzeżu Słowińskim w miejscowości Jarosławiec gm. Postomino. Działka o powierzchni 798 m2.

Jarosławiec to spokojne, niewielkie letnisko położone na środkowym wybrzeżu, blisko Darłowa i Ustki. Wspaniały klimat i krajobrazy, sosnowe lasy, czysta woda w morzu, nadmorski klif – to zalety Jarosławca, które powodują, że miejscowość ta co roku przyciąga rzesze turystów. Na wypoczywającym w tym miejscu wczasowiczów czeka również wiele ciekawych atrakcji, które urozmaicają nadmorski wypoczynek. Jarosławiec oferuje także bogatą bazę gastronomiczną oraz noclegową. Jarosławiec – miejscowość, w której wczasy trwają przez cały rok!

Domek piętrowy 1 to budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 39,58 m2. Ściany zewnętrzne – nośne konstrukcji drewnianej, świerkowej o grubości 16cm, ocieplone 20cm wełną mineralną. Domek idealnie będzie sprawdzał się jako budynek całoroczny ze względu na izolację cieplną oraz możliwość ogrzewania powierzchni kominkiem i urządzeniami elektrycznymi.
Parter domu składa się z dużego tarasu, korytarza (3,5 m2), pomieszczenia gospodarczego (1 m2), łazienki wyposażonej w narożną kabinę, toaletę i umywalkę (2 m2), pokoju (8,08 m2) oraz salonu z klimatycznym kominkiem i aneksem kuchennym (25 m2).
Poddasze domu to dwie niezależne kwatery letniskowe, w składa których wchodzi pokój (pow.po podłodze: 15,6; 14,8 m2) z łazienką (pow. po podłodze: 4,3; 3,3 m2).

Domek piętrowy 2 to budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 25,2m2. Ściany zewnętrzne – nośne konstrukcji drewnianej, świerkowej o grubości 16cm, ocieplone 10cm wełną mineralną.
Parter domu składa się ze sporego tarasu, salonu z aneksem kuchennym (22,6 m2) oraz łazienki wyposażonej w narożną kabinę, toaletę i umywalkę (2,6 m2). Poddasze to pokój z wyjściem na balkon (pow. po podłodze 20,8 m2) i łazienka wyposażona w narożną kabinę, toaletę i umywalkę (pow. po podłodze 4,4 m2).

Domek parterowy o łącznej powierzchni użytkowej 31 m2. Domek składa się z kwatery letniskowej, w skład której wchodzi taras, salon z aneksem kuchennym (20,3 m2), łazienka wyposażona w narożną kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę (2,5 m2). Dodatkowo na tyłach domku znajduje się pokój (6 m2) z łazienką (2,2 m2) przeznaczony dla pracownika administrującego obiekt w sezonie letnim.

Wszystkie domy oraz budynek gospodarczy (kuchnia letnia) uzbrojone są w instalacje wodociągową, kanalizacyjną i elektryczną. Pokrycie dachu blachodachówką, dach posiada rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego. Schody na poddasze konstrukcji drewnianej.

Część zielona terenu utrzymana z niezwykłą starannością. Piękne krzewy, kwiaty, drzewa i nasadzenia. Fantastycznie utrzymana i przystrzyżona trawa. Na działce poza domkami wygospodarowano miejsce na plac zabaw dla dzieci, drewnianą wiatę, która idealnie sprawdzi się do wspólnego biesiadowania oraz kuchnię letnią z kominkiem i wędzarnią.

Forma własności: pełna własność, brak obciążeń w księdze wieczystej

CENA: 1 150 000 zł

Jeżeli interesuje Cię kredyt hipoteczny, to służymy pomocą, współpracujemy z kilkoma bankami. Pomożemy z wszelkimi formalnościami, dokumentami, zaświadczeniami. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Posiadamy stosowne ubezpieczenie.

Zachęcam do kupna. Zadzwoń i umów się na prezentację. Opiekun: Marta 795 996 970.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.