Michał Jankowski - właściciel
tel. 791 190 142
michal@mjms.pl

Marlena Śliwińska - pośrednik
tel. 533 279 086
marlena@mjms.pl

Marta Rutkowska - pośrednik
tel. 795 996 970
marta@mjms.pl

Agnieszka Domarus - pośrednik
tel. 791 190 099
agnieszka@mjms.pl

Mateusz Bieliński - pośrednik
tel. 502 140 565
mateusz@mjms.pl
Beata Manuszewska - pośrednik
tel. 501 265 050
beata.manuszewska@mjms.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godz. 7-22 pod numerem telefonu: 533 279 086 lub e-mail: biuro@mjms.pl

Kupujesz? Sprzedajesz? Chcesz wynająć czy szukasz nieruchomości do wynajęcia? Chcesz zainwestować? A może zwyczajnie potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy sprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, doradzimy w aspektach prawnych, finansowych i organizacyjnych. Przyjdź do naszego biura, napisz e-maila lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie.

Biuro Słupsk

Słupsk, ul. Falata 11/u3
biuro@mjms.pl
poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00
tel. 791 190 142

po 16 i w weekendy pod nr tel. 791 190 142

Biuro Rumia

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/3
biuro@mjms.pl
poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00
tel. 533 279 086

po 16 i w weekendy pod nr tel. 533 279 086

Napisz do nas